Haberler

Sword Online 120 Cap Macerası Başlıyor
Sword Online

Hakkımızda
 Sword online; Oyun geçmişi , Profesionel edit ve tasarım ekibi , Yenilik getirme kapasitesi, Yüksek bütçesi, Player bakış açısı ve uzun soluklu dengesi ile piyasayı alt üst etmeye geliyor.


GENEL BAKIŞ
Sword online playere: Kısa vadede 120 olabilecek , Sp sorunları yaşamayacak, Slotlarda gereksiz droplardan arınarak sadece ihtiyaç duyacağı dropları alacak ( MOB COIN – ELIXIR – SWORD POWDER – MOON ) , 13 DG Nova itemlere free olarak erişecek, Koruma sistemleri ile hiçbir eşyasını yanlış kullanamayacak, Harita üzerinde eklenmiş unique haritası ile uniqlerini rahatlıkla tanıyacak ,  Jangandaki teleportlar sayesinde eventlerini rahatlıkla tanıyacak ve katılabilecek. Bu tarz sistemlerle playerımızı kısa vadede eğlenceli bir serüvenin içerisine alıyoruz ve oyuna çok çabuk adepte olabilmesini amaçlıyoruz.
 Zaten nova itemlerini free olarak verdiğimiz playerlarımıza suna ara geçiş itemleri olan MOON larımızı drop olarak elde etme imkanı verdik ve drop oranını oldukça az tuttuk. Sun item dizme konusunda oyuncularımızı oldukça zor bir süreç bekliyor. Öncelikle mobcoin için slotlarda oldukça uzun vakit harcamak gerekli. 7/24, 30 dk aralıklarla dolu dizgin birçok eventimiz eventcoinleri elde etmeniz için hizmetinizde. Bize özgü jobsuit sistemi ile kervana yeni bir tat katıyoruz ve sun itemlerimiz yüksek gold gereksinimi nedeni ile gold bar fiyatlandırması ile npc de. Bunların üzerine oldukça zor bir alchemy rate ile oyuncularımızı set dizme ve geliştirme konusunda çok uzun soluklu bir süreç bekliyor.
 Daha detaylı bir bakış için işte buyrun tanıtımımız.
 

TANITIM KONUSUNU OKUMAK İÇİN TIKLA